Aktualności

Sobotni dwumecz

12.02.2021

 

Kolejny weekend przynosi nam aż dwie gry kontrolne. Wiślacy w sobotę podejmą na własnym obiekcie Mazura Karczew oraz Gryf Policzna. Trener Mariusz Pawlak zdecydował o tym, że zawodnicy będą grać w meczach kontrolnych w większym wymiarze czasu – stąd aż dwa sparingi.

W południe zagramy z Mazurem Karczew. Rywal aktualnie zajmuje piąte miejsce w warszawskiej grupie IV ligi mazowieckiej. Podopieczni Mirosława Jabłońskiego zgromadzili w piętnastu kolejkach dwadzieścia cztery punkty. Będzie to drugi mecz z tym zespołem w ostatnich miesiącach. Poprzednio przed rundą jesienną wygraliśmy na stadionie MOSIR 4:0 po golach Krystiana Putona, Adriana Paluchowskiego, Borysa Piotrowskiego i Łukasza Kacprzyckiego. O godzinie 14 zmierzymy się z Gryfem Policzna. Drużyna z Policznej występuje w radomskiej klasie okręgowej i aktualnie zajmuje piętnastą lokatę w tabeli.

Obydwa spotkania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, odbędą się bez udziału publiczności. Tradycyjnie o przebiegu meczów będziemy informować za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Wróć
poprzednia

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny