Aktualności

Podwójna wygrana

13.02.2021

Pracowita sobota za naszymi zawodnikami. Drużyna Mariusza Pawlaka pokonała Mazur Karczew oraz zespół Gryfa Policzna w kolejnych meczach kontrolnych.

W południe zmierzyliśmy się z czwartoligowcami z Mazowsza. Mazur podszedł do spotkania bardzo ambitnie i już w pierwszych minutach mógł wyjść na prowadzenie, ale wiślaków uratował słupek. Goście dopięli swego w 23. minucie po akcji lewą stroną boiska. Z ostrego kąta jeden z rywali pokonał Kacpra Kołotyłę. Wiślacy mieli kilka okazji do wyrównania, ale nie mogli sfinalizować akcji. W drugiej połowie wreszcie zobaczyliśmy bramki dla Wisły. W 63. minucie wyrównał strzałem pod poprzeczkę Adrian Paluchowski. Pięć minut później z powietrza do siatki uderzył Bartłomiej Bartosiak. Ten sam zawodnik zdobył trzeciego gola w 75. minucie po dwójkowej wymianie piłki z Krystianem Puton.

O godzinie 14 podejmowaliśmy Gryf Policzna. W tym spotkaniu worek z bramkami rozwiązał Łukasz Kacprzycki wykorzystując w 19. minucie rzut karny. W 33. minucie na listę strzelców wpisał się Emil Drozdowicz celnie główkując po dośrodkowaniu Kacprzyckiego. Ten sam zawodnik jeszcze dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców po strzałach głową w 39. i 63. minucie. Piąty gol był autorstwa Ednilsona, a w końcowym fragmencie meczu gole na swoim koncie zapisał Przemysław Skałecki i Karol Czelny.

Za tydzień w sobotę zagramy w Świdniku z tamtejszą Avią.

 

WISŁA PUŁAWY 3:1 (0:1) MAZUR KARCZEW

Bramki: Paluchowski 63, Bartosiak 68, 75 – ? 23

Wisła: Kołotyło – Kuban, Pielach, Piotrowski, Cheba, Puton K., Kąkol (70 Gałązka), Bartosiak, Paluchowski, Zając, Sobich (46 Ruciński)

 

WISŁA PUŁAWY 7:0 (3:0) GRYF POLICZNA

Bramki: Kacprzycki 19 (karny), Drozdowicz 33, 39, 63, Ednilson 66, Skałecki 85, Czelny 87

Wisła: Owczarzak – Brągiel, Kozak, Cyfert, Pyska (46 Gołąb), Puton W., Skałecki, Kacprzycki, Kondracki (46 Czelny), Ednilson, Drozdowicz

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny