Czy wiesz, że...?

01.11.2023

Czy wiesz, że w Pucharze Polski mierzyliśmy się już z Widzewem w sezonie 1989/1990? Wtedy w spotkaniu IV rundy lepsi w Puławach okazali się Widzewiacy. Jedyną bramkę zdobył w 78 minucie Jacek Bayer, wykorzystując dośrodkowanie Mirosława Myślińskiego.

Starsi kibice mogą pamiętać to spotkanie. Ze względu na opadające ciemności zdecydowano się na uruchomienie jupiterów. Te odpalały się kolejno co kilka minut. Najpierw oświetliły połowę Widzewa, a gol padł gdy dwa ostatnie po stronie Wisły jeszcze nie zaczęły świecić.

Przypominamy, że bilety na mecz 1/16 Fortuna Pucharu Polski można nabywać w siedzibie klubu przy ulicy Hauke-Bosaka 1 w godzinach 9-16 (poniedziałek-piątek).

Mecz z Widzewem Łódź odbędzie się już za tydzień 8 listopada o godzinie 21:00 na Stadionie MOSiR w Puławach.