Wynik nieodzwierciedlający gry

21.10.2023

W piątkowy wieczór 20 października Wisła Grupa Azoty podejmowała w Puławach zespół Raduni Stężyca.

Mecz lepiej ułożył się dla gości, którzy już w 7' zdobyli bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W kolejnych minutach to Wisła przejęła inicjatywę i wykreowała kilka dogodnych sytuacji. Najklarowniejszą okazję na zdobycie gola miał w 16' Dawid Retlewski, którego strzał z głowy w niezłym stylu obronił bramkarz przyjezdnych. Z kolei w 29' golkiper interweniował przy dobrym strzale Kamila Kumocha. Do przerwy przegrywaliśmy 0:1.

Po zmianie stron to podopieczni trenera Michała Pirosa w dalszym ciągu przeważali, ale nie potrafili udokumentować tego bramką. Swoich szans próbowali Mateusz Klichowicz czy Krystian Puton, lecz niestety bez efektu. W rezultacie Wisła uległa Raduni Stężyca 0:1.