Aktualności

V Edycja Akademii Sportu

30.05.2022

W niedzielę na głównym boisku stadionu MOSIR w Puławach odbył się turniej w ramach jubileuszowej V Edycji Akademii Sportu Grupy Azoty Puławy. W zawodach wzięli udział młodzi zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2013 i młodsi.

Organizatorzy zapewnili doskonałe warunki do gry i równie dobrą atmosferę. Dzieci poza turniejowymi zmaganiami miały okazję podziwiać pokazy freestyle, a także mogły spędzić czas w strefie rozrywki, gdzie znalazły się m.in. trampoliny i dmuchańce.

Zawody wygrał zespół UKS Wisełka dowodzony przez Jacka Magnuszewskiego, ale triumf nie przyszedł łatwo. Zaciekły opór stawiły inne zespoły funkcjonujące w ramach Akademii Sportu - Gabaryty Dęblin, Powiślak Końskowola, Garbarnia Kurów, Żyrzyniak Żyrzyn, Orły Kazimierz Dolny oraz KS Góra Puławska. Szczególna sympatia kibiców była skierowana do żeńskiego zespołu Izabella Puławy. Dziewczęta rywalizowały na równym poziomie z zespołami złożonymi tylko z chłopców. Oddzielne podziękowania należą się rodzicom młodych piłkarzy i piłkarek, którzy głośno dopingowali swoje pociechy. Najlepszym bramkarzem uznano Franka Kwaśnika, a najlepszym zawodnikiem Olka Krawczaka z drużyny zwycięzców.

Zawody otworzył Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty Puławy SA Pan Jacek Janiszek, a medale i puchary wręczali Prezes Zarządu - Pan Tomasz Hryniewicz oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej puławskiego kombinatu Pan Piotr Regulski.

Dziękujemy naszemu głównemu sponsorowi Grupie Azoty Puławy za organizację tego fantastycznego turnieju i czekamy na kolejną edycję!

 

fot. Sławomir Kłak

Wróć
poprzednia
następna

Nasi sponsorzy

Sponsor strategiczny

Partner drużyny


Sponsor złoty


Sponsor srebrny


Sponsor brązowy


Przyjaciele Wisły


Sponsor techniczny


Partner medialny