Sukcesy w Ciechanowie

25.10.2021

Za nami Mistrzostwa Polski Młodzików U15 w podnoszeniu ciężarów, które odbywały się w Ciechanowie. Nasza sekcja dała z siebie 100% i wróciła do Puław z kolejnymi sukcesami!

Rywalizacja rozpoczęła się już w piątek, gdzie rywalizowały dziewczyny. Z naszej sekcji tego dnia startowały Zuzanna Podlaszczak i Marianna Góra.
Zuzanna Podlaszczak zajęła siódme miejsce i wyrównała swoje rekordy życiowe. Trzy medale mistrzostw Polski zgarnęła Marianna Góra! Złoty medal za rwanie po świetnej walce z zawodniczką Hrubieszowa i dwa srebrne medale za podrzut i dwubój z nowymi rekordami życiowymi na koncie naszej zawodniczki.

W sobotę startował Kamil Ślusarski w kategorii 45 kg. Kamil zajął 6 miejsce wśród 11 zawodników.

W niedzielę dwóch zawodników z naszej sekcji wzięło udział w zawodach. Świetnie zaprezentował się Mateusz Kozak zajmując 7 miejsce i poprawiając wszystkie rekordy życiowe. Dominik Kuszner poprawił w Ciechanowie wszystkie swoje rekordy życiowe i zajął 8 miejsce w swojej kategorii.

Województwo Lubelskie zajęło 2 miejsce w klasyfikacji województw, a Klub Sportowy Wisła Puławy zajął 16 miejsce w punktacji klubowej (4 drużyna w województwie lubelskim).