Sparingowa wygrana z KSZO

04.02.2023

Drugi sparing na plus. Tym razem pokonujemy na puławskim obiekcie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4:0.

Pierwszy gol padł w 20. minucie spotkania. Z lewej strony uderzał Krystian Puton, a piłkę odbitą od bramkarza z powietrza do siatki skierował Mateusz Klichowicz. Na drugą bramkę czekaliśmy do 62. minuty. Ładną piłkę z głębi pola przejął Dominik Banach i z ostrego kąta skierował ją pustej bramki. Chwilę później dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Dawid Retlewski. W 64. minucie doskonale uderzył głową po dośrodkowaniu Damiana Kołtańskiego, a siedem minut później trafił z dystansu w okienko bramki KSZO.

Na uwagę zasługuje doskonale przygotowana płyta boiska przez puławski MOSIR.

Z powodu niegroźnych urazów lub przeziębień w meczu nie zagrali Bojan Gvozdenovic, Mateusz Kaczmarek, Robert Janicki i Filip Rutz.

Za tydzień zagramy u siebie z Legionovią.

WISŁA PUŁAWY 4:0 (1:0) KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Bramki: Klichowicz 20, Banach 62, Retlewski 64, 71

Wisła: Zieliński (46 Sapielak) - Bernard (46 Przywara), Wiech (70 Błyszko), Błyszko (46 Majewski), Cheba (46 Czajkowski), Puton (70 Janiczek), Skałecki (46 Kona), Ryszka (70 Wlaźlik), Klichowicz (46 Banach), Kargulewicz (46 Kołtański), Paluchowski (46 Retlewski)