Sobota z sukcesami w Małaszewiczach

03.10.2021

Sekcja podnoszenia ciężarów w sobotę startowała w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodziczek i Młodzików do lat 15. Wiślacy zdobyli w sumie 6 medali!

Natalia Zawisza zajęła drugie miejsce na Mistrzostwach Województwa Lubelskiego. Natalia poprawiła wszystkie swoje rekordy życiowe, uzyskując w dwuboju 100 kg. Dużym sukcesem było także zajęcie IV miejsca w klasyfikacji Sinclaira.

Złoty medal zdobyła Zuzanna Podlaszczak w kategorii 71 kg. Nasza zawodniczka zagwarantowała sobie złoty medal wynikiem 92 kg w dwuboju.

Marianna Góra zdobyła srebrny medal w kategorii 81 kg. 108 kg to wynik Marianny podczas tego wydarzenia.

Kamil Ślusarski został wicemistrzem Województwa Lubelskiego w podnoszeniu ciężarów. Kamil poprawił swoje wszystkie rekordy życiowe uzyskując w dwuboju 96kg

Dominik Kuszner z brązowym medalem Mistrzostw Województwa w podnoszeniu ciężarów. Dominik poprawił wszystkie swoje rekordy życiowe, zaliczając 51 kg w rwaniu i 67kg w podrzucie.

Mateusz Kozak że srebrnym medalem mistrzostw Województwa Lubelskiego w podnoszeniu ciężarów. Mateusz poprawia także wszystkie swoje rekordy życiowe, zaliczając 61kg w rwaniu i 87kg w podrzucie.

Gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz dla trenerów!