Seria trwa

03.10.2021

Czwarte z rzędu zwycięstwo odnotowali wiślacy rywalizujący w Centralnej Lidze Juniorów U17. Zespół trenerów Popławskiego i Abramczyka pokonał na własnym boisku Stal Rzeszów 3:1.

Od początku lepsze sytuacje stwarzali puławianie, którzy kilkukrotnie zagrozili bramce rzeszowian. Wynik otworzył w 33. minucie Antoni Hawryło. Pomocnik otrzymał podanie z lewej strony i uderzył z siedemnastu metrów. Piłka odbiła się jeszcze od interweniującego obrońcy i wpadła do siatki. Po zmianie stron wynik podwyższył Jakub Welter wykorzystując dobre podanie w pole karne z rzutu wolnego. Goście odpowiedzieli w 62. minucie. Z linii szesnastego metra uderzył Patryk Mazur. Wynik ustalił na jedenaście minut przed końcowym gwizdkiem Leon Brykowski wykańczając szybki atak wyprowadzony przez Weltera.

W najbliższą niedzielę rozpoczynamy rundę rewanżową meczem z kielecką Koroną. Na inaugurację rozgrywek wiślacy przegrali z kielczanami 0:2. Czas na rewanż.

WISŁA PUŁAWY 3:1 (1:0) STAL RZESZÓW

Bramki: Hawryło 33, Welter 53, Brykowski 79 - Mazur 62

Wisła: Murat - Baran, Furga, Wolski, Zdulski, Gałązka (61 Łączny), Ruciński, Welter (76 Lis), Brykowski, Hawryło, Czapla