Remisujemy z Lechem II

30.10.2022

Jeden punkt przywozimy z dalekiego wyjazdu do Wronek po remisie z Lechem II Poznań 1:1.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 12. minucie kiedy do naszej bramki trafił strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Patryk Olejnik. Wiślacy ruszyli do odrabiania strat i udało im się to w 41. minucie. Po centrze z kornera na strzał zdecydował się Przemysław Skałecki, a futbolówka po odbiciu od jednego z rywali wpadła do siatki. Chwilę później w dobrej okazji znalazł się Dawid Retlewski, ale jego strzał z bliska cudem odbił Bąkowski. W drugiej połowie obie drużyny dążyły do zdobycia zwycięskiej bramki, ale brakowało skuteczności pod bramką przeciwnika. Wynik nie uległ już zmianie.

Za tydzień zagramy w Jastrzębiu w pierwszym meczu rundy rewanżowej z tamtejszym GKS.

LECH II POZNAŃ 1:1 (1:1) WISŁA PUŁAWY

Bramki: Olejnik 12 - Skałecki 41