Aktualności

Remis ze Stalą

28.01.2023

Remisem zakończył się pierwszy zimowy mecz kontrolny. Wiślacy w meczu rozgrywanym w Nowej Wsi zremisowali ze Stalą Rzeszów 1:1. Trener Pawlak zdecydował się na grę dwoma jedenastkami, mieliśmy też dwóch testowanych młodzieżowców.

W pierwszej połowie najlepsze sytuacje mieli Dawid Retlewski oraz Maciej Kona. Strzał pierwszego został zablokowany, a drugi pomylił się o centymetry. W 70. minucie Kamil Pajnowski sfaulował w polu karnym Dominika Chebę. Jedenastki nie wykorzystał jednak Adrian Paluchowski. Chwilę później błąd bramkarza wykorzystał Kamil Kargulewicz. Potem czerwoną kartkę za brutalny faul obejrzał Krzysztof Danielewicz, ale gospodarze za zgodą trenera Pawlaka kontynuowali grę w pełnym składzie. W 83. minucie długie zagranie za linię obrony dało rzeszowianom wyrównanie. Akcję wykończył Manuel Ponce.

Kolejny mecz zagramy w najbliższą sobotę w Puławach. Przeciwnikiem będzie trzecioligowy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

STAL RZESZÓW 1:1 (0:0) WISŁA PUŁAWY

Bramki: Manuel Ponce 83 - Kargulewicz 78

Wisła: Zieliński (70 Rutz) - Przywara (46 Cheba), zaw. testowany (46 Majewski), Gvozdenovic (46 Wiech), Bernard (46 Czajkowski; 60 Bernard), Kona (46 Skałecki), Puton (46 Ryszka), Janicki (46 Kołtański), Klichowicz (46 Kargulewicz), Kaczmarek (46 zaw. testowany II; 70 Janiczek), Retlewski (46 Paluchowski)