Aktualności

Remis z pierwszoligowcem z Rzeszowa

20.01.2024

W sobotę 20 stycznia Wisła Grupa Azoty Puławy zmierzyła się w drugim meczu towarzyskim z pierwszoligową Resovią Rzeszów.

Początek spotkania należał do podopiecznych trenera Mikołaja Raczyńskiego, którzy rozgrywali piłkę na połowie przeciwnika. W kolejnych minutach gra przeniosła się do środka pola. Zamarznięta murawa nie sprzyjała kreowaniu akcji podbramkowych, stąd też nie widzieliśmy wielu sytuacji. W końcówce pierwszej połowy dwukrotnie starali nam się zagrozić rywale, jednak najpierw dobrze interweniował jeden z naszych defensorów, a następnie napastnik przeciwników uderzył obok słupka.

W drugiej odsłonie lepiej radzili sobie biało-niebiescy, lecz rzeszowianie również wypracowali swoje okazje. Ostatecznie zabrakło skuteczności i finalizacji. W rezultacie Wisła Grupa Azoty Puławy zremisowała z Resovią Rzeszów 0:0.

Skład Wisły:
Paweł Łakota - Jan Flak, Radosław Seweryś, Łukasz Wiech, Danian Pavlas, Karol Noiszewski, Krystian Puton, Damian Kołtański, Kamil Kargulewicz, Mateusz Klichowicz, Maciej Bortniczuk oraz Oskar Mielcarz, Robert Janicki, Kamil Kumoch, Janusz Nojszewski, Przemysław Skałecki, Kacper Szymanek, Adam Gałązka, Mateusz Kaczmarek, dwóch zawodników testowanych.

20 stycznia 2024, 13:00 – Stalowa Wola
Resovia Rzeszów - Wisła Grupa Azoty Puławy 0:0 (0:0)