Aktualności

Pierwszy sparing na plus

10.07.2021

Wysokim zwycięstwem naszego zespołu zakończył się pierwszy letni sparing. Podopieczni Mariusza Pawlaka pokonali siedlecką Pogoń 4:0.

Wiślacy mieli optyczną przewagę i to oni stwarzali więcej sytuacji podbramkowych. Dobre okazje marnowali Ednilson i jeden z zawodników testowanych. Goście odpowiedzieli groźnym uderzeniem głową po rzucie rożnym oraz  byli blisko trafienia po zamieszaniu w polu karnym. Tuż przed końcem pierwszej połowy jeden z zawodników testowanych otworzył wynik po indywidualnej akcji.

W drugiej połowie na murawie zameldowało się dziesięciu nowych graczy. Obraz gry nie uległ zmianie, a przewaga Wisły była coraz większa. Po godzinie gry rzut karny po faulu na Putonie wykorzystał Łukasz Kacprzycki, a chwilę później ten sam duet przyniósł nam trzeciego gola. Wynik ustalił w końcówce Jakub Konc uderzeniem z pola karnego.

W środę rozegramy kolejną grę kontrolną. W Puławach podejmiemy Podlasie Biała Podlaska.

WISŁA PUŁAWY 4:0 (1:0) POGOŃ SIEDLCE

Bramki: zaw. testowany II 45, Kacprzycki 62 (karny), 64, Konc 82

Wisła: Kołotyło (46 Owczarzak) - zaw. testowany I (46 zaw. testowany III), Kuban (46 Cyfert), Pielach (46 Wiech), Cheba (46 Czelny), Skałecki (46 Puton), zaw. testowany II (65 Figura), Daniel (46 Pyska; 80 Konc), Bartosiak (46 Kacprzycki), Ednilson (46 Kondracki), Paluchowski (46 Drozdowicz)