Aktualności

Pewna wygrana z Pilicą

26.01.2022

Wysokim zwycięstwem zakończyło się drugie zimowe spotkanie kontrolne. Wiślacy pokonali niżej notowaną Pilicę Białobrzegi 6:0.

Spotkanie toczyło się w żywym tempie, obie drużyny starały się atakować, ale inicjatywa od początku należała do naszego zespołu. Wynik otworzył w 27. minucie Dominik Banach wykańczając dobre podanie od Kacpra Kondrackiego. Kilka minut później z bliska na 2:0 podwyższył Bartłomiej Bartosiak. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zmarnował Emil Drozdowicz i do przerwy prowadziliśmy trzema golami. W drugiej odsłonie wynik podwyższył Adrian Paluchowski, któremu asystował Ednilson. Autorem następnych dwóch goli był Łukasz Kacprzycki. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, ale w końcówce bramkarz gości ładnie interweniował po strzałach Ednilsona, Kacprzyckiego i Paluchowskiego.

W najbliższą sobotę zagramy z pierwszoligową Resovią. Początek zawodów o godzinie 15.00 na stadionie PCPN w Stalowej Woli.

WISŁA PUŁAWY 6:0 (3:0) PILICA BIAŁOBRZEGI

Bramki: Banach 27, Bartosiak 37, Drozdowicz 45, Paluchowski 54, Kacprzycki 56, 70

Wisła: Kołotyło (46 Owczarzak) - Czapla (46 Flak), Gaio (46 Cyfert), zaw. testowany (46 Kuban), Cheba (46 Konc), Kona (46 Daniel), Kondracki (46 Lisowski), Puton (46 Wiech), Drozdowicz (46 Ednilson), Bartosiak (46 Kacprzycki), Banach (46 Paluchowski).