Aktualności

Na remis z Hutnikiem

13.11.2022

Dość pechowo zakończyliśmy jesienne granie w 2022 roku. Pomimo prowadzenia dwoma golami w meczu z krakowskim Hutnikiem nie udało się wywieźć kompletu punktów.

Wynik otworzył po indywidualnej akcji Mateusz Klichowicz. W drugiej połowie na 2:0 podwyższył Dawid Retlewski uderzając głową po dośrodkowaniu Krystiana Putona. W końcówce ambitni gospodarze zdobyli bramkę kontaktową po strzale Krzysztofa Iwanickiego, a już w ósmej minucie doliczonego czasu gry remis dał miejscowym Marcin Miechówka.

Jesień (w tym dwie kolejki wiosenne) kończymy na piątym miejscu w tabeli ze stratą trzech punktów do miejsca gwarantującego bezpośredni awans do Fortuna 1. ligi.

Teraz przed wiślakami dwa mecze kontrolne. Zagramy z ligowym rywalem - Siarką Tarnobrzeg oraz z pierwszoligową Resovią.

HUTNIK KRAKÓW 2:2 (0:1) WISŁA PUŁAWY

Bramki: Iwanicki 83, Miechówka 90+8 - Klichowicz 7, Retlewski 64

Wisła: Zieliński - Cheba (53 Gvozdenovic), Wiech, Majewski, Banach, Kaczmarek (79 Kołtański), Skałecki, Puton, Ryszka (79 Kona), Klichowicz (88 Ednilson), Retlewski (79 Paluchowski)