Kolejne zwycięstwo

09.02.2022

Piąty sparing przynosi trzecią wygraną. Tym razem wiślacy pokonali czwartoligową Energię Kozienice 6:2 prowadząc do przerwy 2:1. Łupem bramkowym podzielili się Adrian Paluchowski (dwie), Emil Drozdowicz, Bartłomiej Bartosiak, Dominik Cheba i Dominik Banach.

Podopieczni Mariusza Pawlaka byli częściej przy piłce i stwarzali sobie więcej sytuacji bramkowych. Szkoleniowiec przyznał, że dał odpocząć kilku zawodnikom, a sam mecz traktował jako kolejną jednostkę treningową.

W sobotę poprzeczka powędruje wyżej. Na własnym boisku o godzinie 11.00 podejmiemy trzecioligową Chełmiankę.

WISŁA PUŁAWY 6:2 (2:1) ENERGIA KOZIENICE

Bramki: Drozdowicz 3, Bartosiak 40, Cheba 53, Paluchowski 70, 84, Banach 76

Wisła (I połowa): Owczarzak - Flak, Cyfert, Czapla, Kuban, Lisowski, Kondracki, Puton, Drozdowicz, Ednilson, Bartosiak; (II połowa): Kołotyło - Czapla (60 Brykowski), Kona, Kuban, Cheba, Lisowski, Kondracki (65 Flak), Konc, Paluchowski, Banach, zaw. testowany