Finał dla Wisły

23.03.2021

We wtorkowe popołudnie wiślacy pokonali w półfinale okręgowego Pucharu Polski kraśnicką Stal 3:1 i awansowali do finału.

W 27. minucie wynik otworzył po ładnej zespołowej akcji Łukasz Kacprzycki, który sfinalizował podanie z lewej strony od Dariusza Brągiela. Ten sam zawodnik strzelił osiem minut później drugiego gola. Tym razem wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Kacprze Kondrackim. Trzecią bramkę dla Wisły zdobył w drugiej połowie Emil Drozdowicz po niefortunnej interwencji bramkarza Stali. Wynik ustalił na kwadrans przed końcem Adrian Cybula, który pokonał Pawła Sochę z bliskiej odległości.

Wiślacy w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu zmierzą się ze zwycięzcą meczu Granit Bychawa – Avia Świdnik.

WISŁA PUŁAWY 3:1 (2:0) STAL KRAŚNIK

Bramki: Kacprzycki 27, 35 (karny), Drozdowicz 62 – Cybula 75

Wisła: Socha – Kuban (62 Cheba), Wiech, Pielach, Brągiel, Puton W. (90 Kąkol), Ednilson, Kondracki (70 Puton K.), Zając, Drozdowicz (62 Paluchowski), Kacprzycki (62 Bartosiak)