Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu

15.03.2021

Nasza sekcja pływacka wraca z workiem medali z Lublina. Podczas Zimowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego w pływaniu podopieczni Grzegorza Chojaka zdobyli 24 medale.

Katarzyna Bocianowska zdobyła brązowy medal na 100 metrów stylem motylkowym.

Zuzia Gawełko zdobyła 4 medale podczas Zimowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Zuzia zajęła 2 miejsce na:
– 100 metrów stylem klasycznym
– 200 metrów stylem dowolnym
– 1500 metrów stylem dowolnym
Nasza zawodniczka zdobyła również brązowy medal na 50 metrów stylem klasycznym.

Nikola Jasik zdobyła złoty medal na 50 metrów stylem motylkowym. Oprócz tego zajęła 2 miejsce na 50 metrów stylem dowolnym, 2 miejsce na 100 metrów stylem motylkowym i 3 miejsce na 200 metrów stylem dowolnym.

Gabrysia Król wróciła z Lublina z siedmioma medalami.
Nasza zawodniczka zdobyła złoty medal na dystansach:
– 100 metrów stylem motylkowym
– 100 metrów stylem dowolnym
– 200 metrów stylem klasycznym
– 200 metrów stylem zmiennym
– 400 metrów stylem zmiennym

Oprócz tego Gabrysia w kategorii Open zajęła 1 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym i 2 miejsce na 200 metrów stylem zmiennym.

Mateusz Sala zdobył srebrny medal na 50 metrów stylem klasycznym. Nasz zawodnik zajął 2 miejsce na 100 metrów stylem klasycznym i zdobył brązowy medal na 200 metrów stylem klasycznym

Hubert Żaczek zdobył podczas Zimowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego w pływaniu 5 medali: