Radosny futbol w drugim sparingu

24.06.2022

Radosny futbol przy Hauke-Bosaka. W drugim meczu kontrolnym pokonujemy Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:2.

W pierwszej połowie objęliśmy prowadzenie po strzale Emila Drozdowicza, który wykorzystał dobre podanie od jednego z zawodników testowanych. W drugiej odsłonie niefrasobliwość w wyprowadzeniu piłki wykorzystali goście, którzy ładnym uderzeniem z pola karnego doprowadzili do wyrównania. Chwilę później było już 1:2 po zderzeniu testowanego bramkarza z Łukaszem Wiechem. W końcówce wiślacy zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najpierw celnym strzałem głową popisał się Przemek Skałecki, a pięć minut przed końcem bramkę zdobył Piotr Lisowski.

W najbliższą sobotę zagramy z siedlecką Pogonią.

WISŁA PUŁAWY 3:2 (1:0) POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

Bramki: Drozdowicz 27, Skałecki 78, Lisowski 85 - Sacharuk 60, zaw. testowany 65

Wisła: zaw. testowany I - zaw. testowany II, Majewski, zaw. testowany III, Wawszczyk, Skałecki, Puton, Klichowicz, zaw. testowany IV, Ednilson, Drozdowicz oraz zaw. testowany V, Kuban, Wiech, Cheba, Lisowski, Ednilson