Porażka z Pogonią

25.05.2024

Nie udał się nam ostatni mecz ligowy w bieżącym sezonie. Podopieczni trenera Raczyńskiego przegrali z siedlecką Pogonią 0:3. Ostatecznie kończymy sezon na bezpiecznym dwunastym miejscu.

Początek meczu był bardzo ostrożny. Żaden z zespołów nie chciał mocniej zaatakować. Aż do 21. minuty kiedy to w pozornie niegroźnej sytuacji dośrodkowanie z lewej strony boiska na gola zamienił Lukas Hrnciar uprzedzając Oskara Mielcarza. Sytuacja skomplikowała się bardziej ponad kwadrans później. Przed polem karnym przewrócił się Przemysław Misiak, a arbiter po kilku sekundach odgwizdał faul, po czym ukarał bezpośrednią czerwoną kartką Radosława Sewerysia.

Druga połowa to fragment gry, o którym powinniśmy jak najszybciej zapomnieć. Pogoń szybko podwyższyła prowadzenie po golu Misiaka, a w 78. minucie zamknęła zawody trafieniem Mateusza Majewskiego. W tej części spotkania trudno było o składną akcję z naszej strony. Przewaga liczebna pozwoliła siedlczanom na kontrolowanie spotkania i finalną wygraną, która dała im awans do 1. ligi.

Rywalom gratulujemy, a kibicom dziękujemy za gorący doping.