PC: Puchar Starosty Lubelskiego

10.05.2021

W Piotrowicach odbył się Puchar Starosty Lubelskiego w podnoszeniu ciężarów. Nasza sekcja wróciła z tym zawodów z workiem medali oraz z rekordami życiowymi.

Zuzanna Podlaszczak ze srebrnym medalem. Zuzia poprawiła wszystkie swoje rekordy życiowe, zaliczając w rwaniu 36 kg oraz 46 kg w podrzucie.

Natalia Zawisza zajęła 2 miejsce. Natalia zaliczyła w rwaniu 38kg oraz 49kg w podrzucie.

Marianna Góra ze srebrnym medalem zdobytym podczas Pucharu Starosty Lubelskiego w Piotrowicach. Marianna zaliczyła wszystkie sześć podejść, poprawiając wszystkie swoje rekordy życiowe. Nasza zawodniczka uzyskała w rwaniu 45kg oraz 53kg w podrzucie.

Karolina Sobczyk zajęła 1 miejsce w swojej kategorii. Karolina poprawiła rekord życiowy w podrzucie zaliczając ciężar 62kg. W rwaniu uzyskała 47kg.

Znakomity start Natalii Foty. Nasza zawodniczka zdobyła złoty medal uzyskując świetny rezultat 175kg w dwuboju. Natalia zaliczyła 75kg w rwaniu i 100kg w podrzucie. Dodatkowo warto wspomnieć, że Natalia zajęła drugie miejsce w klasyfikacji Sinclaira, czyli została drugą zawodniczką we wszystkich kategoriach wagowych do lat 20.

Mateusz Zawisza najlepszym zawodnikiem do lat 17 w Pucharze Starosty Lubelskiego. Jak przystało na Mistrza Polski z ubiegłego roku, nasz zawodnik okazał się bezkonkurencyjny nie tylko w swojej kategorii wagowej, ale został także najlepszym zawodnikiem we wszystkich kategoriach wagowych, czyli w klasyfikacji Sinclaira. Mateusz poprawił swój rekord życiowy w rwaniu, zaliczając ciężar 112kg. W podrzucie uzyskał 130 kg.

Mateusz Fiut srebrnym medalistą Pucharu Starosty Lubelskiego w Piotrowicach. Startujący w kategorii wagowej do 61 kg Mateusz zaliczył 63 kg w rwaniu oraz 87kg w podrzucie.

Złoto dla Kamila Ślusarskiego. Kamil zaliczył w rwaniu 40 kg oraz 46kg w podrzucie.

Dominik Kuszner ze złotym medalem. Startując w Pucharze Starosty Lubelskiego nasz zawodnik poprawił wszystkie swoje rekordy życiowe. Dominik zaliczył w rwaniu 46kg oraz w podrzucie 54kg.

Mateusz Kozak z brązowym medalem zdobytym podczas zawodów. Mateusz poprawił wszystkie swoje rekordy życiowe, zaliczając w rwaniu 59kg oraz 73kg w podrzucie.

Gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz dla trenerów!