Okazałe zwycięstwo w Stężycy

04.05.2024

W sobotę 4 maja podopieczni trenera Mikołaja Raczyńskiego zmierzyli się w ramach 31. kolejki II ligi z Radunią Stężyca.

Pierwsza połowa była dość wyrównana, a szanse na gole miały obie drużyny. Skuteczniejsi byli jednak Wiślacy. W 38' Kamil Kumoch oddał piękny strzał zza pola karnego, po którym piłka trafiła "w samo okienko". Cztery minuty później ten sam zawodnik wyrównał wynik meczu po bezpośredniej bramce z rzutu wolnego. Do przerwy prowadziliśmy więc 2:0.

W drugiej odsłonie nasi przeciwnicy dążyli do wyrównania, a my szukaliśmy kolejnych trafień. W 65' Matej Mrsic pokonał Oskara Mielcarza, ale niespełna dziesięć minut później nadzieje miejscowych przekreślił Jan Flak, który wykorzystał podanie Macieja Bortniczuka. W ostatecznym rozrachunku Wisła Puławy zwyciężyła z Radunią Stężyca 3:1.